Bezpieczeństwo zakupów
Wszystkie oferowane przez nas kody pochodzą bezpośrednio od wydawców doładowań i nigdy nie były używane, są w pełni legalne. Klucze z naszej strony pochodzą z oficjalnych dystrybucji, a my jesteśmy legalną, polską firmą. Masz pewność, że kupujesz ze sprawdzonego źródła. Wpłat dokonujesz za pomocą sprawdzonych i popularnych procesorów płatności. Prosimy również pamiętać, że sprzedawane przez nas vouchery mogą być stosowane na wielu różnych stronach. Nie odpowiadamy za to, że ktoś wykorzystuje zakupiony kod do nieodpowiednich celów.

Wysyłka kodów
Zakupiony kod zostanie wysłany na adres email podany podczas składania zamówienia. Dlatego bardzo ważne jest podanie prawdziwego adresu poczty elektronicznej podczas dokonywania zakupów. Wysyłka trwa przeważnie od 1 do 5 minut od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jest to proces automatyczny opisany tutaj.

Co zrobić gdy kod nie działa
Przede wszystkim nie panikować i nie denerwować się. Spróbuj wkleić kod (zrealizować) za pomocą innej przeglądarki internetowej lub np. przeglądarki w telefonie. Czasem tak się dzieje, że podczas kopiowania do kodu doklejają się np puste znaki, których normalnie nie widzimy a przeglądarka wykrywa. Jeśli to nie pomaga spróbuj wpisać kod ręcznie (bez kopiuj/wklej). Jeśli to nie pomaga skontaktuj się z nami.
Pamiętaj, że voucher jest ważny 60 dni.

Co zrobić gdy nie otrzymałem kodu
Jeśli minęło 10 minut od zaksięgowania transakcji i jesteś pewien (masz potwierdzenie), że Twoje środki dotarły na nasze konto to najpierw sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce mailowej, może pomóc też wylogowanie się i zalogowanie ponowne do swojej poczty elektronicznej. Czasem kody trafiają do folderu SPAM. Jeżeli nadal nie ma kodu a jesteś pewien, że wszystko zrobiłeś dobrze, wtedy skontaktuj się z nami. Czasem zdarzają się opóźnienia w systemie płatności lub w samej wysyłce. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Na pewno pomożemy!

Czy można zwrócić zakupiony kod
Produkty cyfrowe nie podlegają reklamacji, rękojmi, zwrotom po przesłaniu do klienta zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 24 grudnia 2014 roku wydana na podstawie dyrektywy UE 2011/83.